Znajdź kod pocztowy

Niedziela, 23.06.2024 Imieniny: Wandy i Zenona

Program partnerski

Czym jest Program Partnerski?

Jeżeli jesteś właścicielem własnej strony internetowej, masz szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy poprzez uczestnictwo w Programie Partnerskim Poczty Kwiatowej®. Wystarczy, że zamieścisz baner lub link Poczty Kwiatowej na swojej stronie internetowej. Banery dostępne są w różnych wymiarach, aby idealnie pasowały do Twojej strony!

Każda osoba, która złoży zamówienie za pośrednictwem strony, na której umieściłeś nasz link lub baner, zarabia dla Ciebie kwotę prowizyjną w wysokości 7% od wartości zrealizowanego zamówienia.

Program Partnerski

Jak zostać partnerem?

  • W celu przystąpienia do Programu Partnerskiego zaloguj się na naszej stronie, przejdź do Twojego konta i wybierz opcję Program Partnerski.
  • Wprowadź adres swojej strony internetowej, a następnie kliknij etykietę “Dodaj stronę”. W tym miejscu możesz dodać dowolną liczbę stron, których jesteś właścicielem - nie ma konieczności zakładania dodatkowego konta dla każdej posiadanej przez Ciebie strony. Po przeczytaniu regulaminu konieczna jest jego akceptacja. Wówczas można wysłać zgłoszenie.
  • Po aktywacji konta przez Pocztę Kwiatową otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji Programu Partnerskiego.

Prowizje

Otrzymasz prowizję w wysokości 7% od każdego zamówienia, które klient złoży za pośrednictwem Twojej strony!

Rejestrujemy w statystykach każde wyświetlenie, kliknięcie oraz złożenie i opłacenie zamówienia za pośrednictwem reklamy na Twojej stronie. Od każdego zamówienia, które zostanie opłacone, naliczamy prowizję. Jeżeli zamówienie zostanie wycofane, prowizja którą otrzymałeś/aś zostanie cofnięta.

Zapisz się i zarabiaj


Chętnie poznamy Twoją opinię dotyczącą programu Partnerskiego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat Programu partnerskiego, skontaktuj się z Biurem Obsługi:

telefon: 22 828 95 95
e-mail: [email protected]