Znajdź kod pocztowy

Niedziela, 23.06.2024 Imieniny: Wandy i Zenona

Polityka zastępowania produktu

Zamówienie złożone w kwiaciarni internetowej www.interflora.pl jest realizowane przez lokalnego florystę będącego członkiem sieci Poczta Kwiatowa® zgodnie z najwyższym standardem usług wysyłkowych. Twoja kompozycja jest układana zawsze zgodnie ze wzorcem widocznym na stronie lub w naszym katalogu firmowym.

Niektóre gatunki kwiatów występują jedynie sezonowo - jeśli taki produkt nie jest dostępny w okresie, w którym ma być zrealizowane zamówienie, skontaktujemy się ze zleceniodawcą, by ustalić nowy skład bukietu. Bardzo prosimy mieć na uwadze, że sztuka układania kwiatowych kompozycji zakłada pewien zakres indywidualizmu w stylu florysty.

W sytuacji, gdy do pełnego składu kompozycji brakuje jednego gatunku kwiatów, zastrzegamy możliwość wymiany go na inny w celu zachowania terminu dostawy. Kwiat dobrany przez zawodowego florystę będzie tej samej barwy oraz wartości, a kompozycja będzie równie okazała jak jej wzorzec i równie estetyczna. Ewentualna wymiana jednego niedostępnego gatunku na inny zawsze odbędzie się zgodnie zapewnianą naszym klientom Gwarancją satysfakcji.

Dodatki do kwiatów (upominki takie jak czekoladki, torty, kawa, wino) są propozycjami dla danego produktu i będą dobierane do zamówienia przez kwiaciarnię realizującą, zawsze zgodnie z wartością zamówienia.

Kwiaciarnia internetowa Interflora Polska dołoży wszelkich starań, by kwiaty wysłane do odbiorcy zostały dostarczone w estetycznej oprawie oraz w kolorystyce, formie i stylu kompozycji jak najbliżej odzwierciedlających wzorzec ze zdjęcia.


Polityka zastępowania produktu za granicą

Każde państwo posiada własny standard wysyłki kwiatowej związany z panującymi w danym kraju normami, obyczajowością i tradycjami. Szczególną uwagę zwracamy na USA, w którym powszechną (i przyjętą w tamtejszej kulturze) praktyką jest układanie bukietu przede wszystkim pod efekt wizualny i emocjonalny. W sytuacji, w której floryści w USA nie dysponują konkretnymi kwiatami wchodzącymi w skład kompozycji, zastąpią je zgodnie ze swoim doświadczeniem tak, by osiągnąć identyczny efekt estetyczny.

Prosimy mieć na uwadze, iż kwiaty są produktem szczególnym. Ze względu na sezonowość niektórych gatunków oraz przez wzgląd na fakt, że każdy profesjonalny florysta ma indywidualny styl układania kompozycji, doręczane bukiety mogą w minimalnym stopniu odbiegać od swych wzorców. Układanie kwiatów jest dla wielu naszych partnerów sztuką, są to osoby z niezwykle czułym zmysłem estetycznym: ewentualne zmiany nigdy nie zostaną przeprowadzone w sposób niekorzystny dla wrażeń czerpanych z kompozycji. Jeśli zamówione kwiaty nie są dostępne ze względu na ich sezonowość, kontaktujemy się ze zleceniodawcą i proponujemy nowy skład.