Znajdź kod pocztowy

Wtorek, 23.07.2024 Imieniny: Bogny i Apolinarego

Dla kwiaciarni

Poczta Kwiatowa® - dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy największą i zarazem najbardziej renomowaną firmą zajmującą się wysyłką kwiatów w Polsce. Co więcej, Poczta Kwiatowa® jest oddziałem sieci Fleurop-Interflora – najbardziej rozpoznawalnej i najdłużej działającej na świecie organizacji dostarczającej kwiaty na zamówienie.

Przede wszystkim – partnerstwo!

Kwiaciarnie partnerskie Poczty Kwiatowej® nie są wyłącznie wykonawcami zamówień składanych przez naszych klientów. Dla nas są przede wszystkim partnerami, z którymi pragniemy wymieniać się doświadczeniem i wiedzą. Floryści znają swoje lokalne społeczności i potrzeby swoich klientów, służą im radą i pomocą. My posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wysyłania kwiatów. Wspólnie zadbamy o swoich klientów, oferując im usługi na najwyższym poziomie.

Z Pocztą Kwiatową®:

  • Umocnicie Państwo swoją markę i pozycję kwiaciarni na rynku lokalnym. Dzięki oznaczeniom Poczty Kwiatowej® i rozpoznawalności naszej firmy zwiększycie Państwo liczbę klientów, a także swoją przewagę nad konkurencją. Zadowolony klient wróci nie tylko do nas. Wróci też do Państwa kwiaciarni.
  • Zwiększycie Państwo sprzedaż. Teraz Państwa klientami nie będą wyłącznie osoby odwiedzające kwiaciarnię. Dzięki zasięgowi naszej sieci będziecie Państwo mogli zdobyć zaufanie klientów nie tylko z Polski, ale również z całego świata.
  • Zyskacie Państwo możliwość zatowarowania kwiaciarni po okazyjnej cenie. Dla naszych partnerów mamy specjalną ofertę dodatków florystycznych, które można zamówić o każdej porze dnia. Na bieżąco informujemy też o promocjach w naszym sklepie.
  • Dołączycie Państwo do prestiżowego grona najlepszych florystów w kraju. Poczta Kwiatowa® zrzesza wyłącznie sprawdzone kwiaciarnie o najwyższym standardzie usług.
  • Uzyskacie Państwo możliwości rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub uzyskaniem szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.