Znajdź kod pocztowy

Sobota, 13.07.2024 Imieniny: Ernesta i Małgorzaty

Program lojalnościowy

Czym jest Program Lojalnościowy?

Program Lojalnościowy to system punktów i rabatów dla naszych stałych Klientów. Lubisz obdarowywać innych? Nagrodzimy Cię!
Wystarczy, że raz złożysz zamówienie, a na wszystkie następne otrzymasz już rabat w wysokości 7%. Często wysyłasz kwiaty? Rabat dla stałych klientów może osiągnąć nawet 18% na dowolny produkt!

Jak to działa?

To proste. Zamawiasz kwiaty lub prezenty i otrzymujesz punkty!

- Każda wydana 1 złotówka to 1 punkt.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia (nawet te po rabatach) generują nowe punkty! Im więcej punktów, tym wyższa ranga (rabat), który otrzymujesz. Uzyskany rabat, możesz wykorzystać wtedy, kiedy tylko chcesz - na dowolne produkty i dowolną liczbę zamówień. Na start otrzymujesz od nas 20 punktów!

- 7% Zielony (100 pkt)
- 10% Doświadczony (500 pkt)
- 13% Entuzjasta (1000 pkt)
- 15% Ekspert (2 500 pkt)
- 18% VIP (7 500 pkt)

Przykład


Program Partnerski

Przykład: Złożyłeś pierwsze zamówienie na kwiaty, na kwotę 149,00 zł, więc otrzymałeś 149 pkt.
Mając 149 pkt, uzyskujesz rangę “Zielony” (dostępną od 100 pkt), co upoważnia Cię do skorzystania z rabatu 7% przy kolejnym zamówieniu. Jeśli kolejne zamówienie złożyłeś na kwotę 181,00 zł, to masz już łącznie 330 pkt! A tu już o krok od uzyskania kolejnej rangi (Doświadczony), która daje rabat 10%.

Jak się zapisać?

Wystarczy, że przy zakładaniu konta zaznaczysz opcję “Chcę należeć do programu lojalnościowego”, a punkty będą naliczać się automatycznie! Zapraszamy do wspólnej zabawy. Więcej punktów to więcej kwiatów, a tym samym więcej uśmiechu! Za zapisanie się do programu otrzymasz 30 pkt!

Zapisz się i oszczędzaj


Chętnie poznamy Twoją opinię dotyczącą Programu Lojalnościowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat Programu Lojalnościowego, skontaktuj się z Biurem Obsługi:

telefon: 22 828 95 95
e-mail: [email protected]