Znajdź kod pocztowy

Niedziela, 23.06.2024 Imieniny: Wandy i Zenona

Dlaczego Interflora

Szybka dostawa

Będąc największą siecią kwiaciarni w Polsce, gwarantujemy jednakową cenę wybranego produktu z naszej oferty niezależnie od miejsca dostawy. Wielka aglomeracja, miasto wojewódzkie lub powiatowe, czy też mała miejscowość – nie stanowi to dla nas żadnej różnicy, a cena nie ulegnie zmianie! Od Bałtyku do Tatr – Interflora® gwarantuje najszybszą dostawę kwiatów, do 4 godzin! Opłata do naszych kompozycji kwiatowych pobierana jest wyłącznie za wybraną porę doręczenia i jest niezmienna dla konkretnych przedziałów czasowych.

Wybierz godzinę

Gwarantujemy dostawę kwiatów w wybranym, czterogodzinnym przedziale. Możesz wybrać odpowiednią dla ciebie porę doręczenia przesyłki.

Zamówienia na uroczystości ślubne oraz ceremonie pogrzebowe doręczamy na konkretną godzinę.Opłata za konkretną porę doręczenia zaczyna się od 17 zł i jest pobierana tylko raz
, niezależnie od ilości zamówionych kompozycji. W przypadku złożenia zamówienia na prezent (wysyłany kurierem) istnieje możliwość wyboru tylko jednej, darmowej pory doręczenia: 9:00 – 18:00.

Na cały świat

Nasze kwiaty doręczamy do każdej miejscowości w Polsce, a także na świecie! Współpracujemy z ponad 60 000 kwiaciarni w 150 państwach! Współpraca podjęta z największym stowarzyszeniem florystów na świecie umożliwia nam doręczenie kwiatów do wielu krajów nawet w dniu złożenia zamówienia!

Lider jakości

Nasi partnerzy to wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane kwiaciarnie w Polsce. Dzięki temu jesteśmy pewni, że twoje zamówienie zostanie zrealizowane w najlepszy sposób, jedynie z najświeższych kwiatów, przygotowane przez najbardziej utalentowanych florystów!

Interflora® to najbardziej ceniona i rozpoznawalna firma w branży florystycznej w Polsce. Nasza marka jest również najczęściej wskazywana jako wiodąca w doręczaniu kwiatów. Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, a liczne zdobyte przez nas prestiżowe nagrody są tego najlepszym dowodem.