Znajdź kod pocztowy

Niedziela, 26.05.2019 Imieniny: Filipa i Pauliny

Kwiaty dla Nowej Mamy

Pierwszy w życiu Dzień Matki obchodzony przez świeżo upieczoną mamę to ważne wydarzenie. Warto je podkreślić odpowiednim prezentem. Poczta Kwiatowa® przygotowała szereg kompozycji, które mogą w tym pomóc. Jej kwiaty dla nowej mamy z pewnością sprawią, że ta chwila stanie się niezapomnianą.
Siatka  Lista  Mała lista 
Siatka  Lista  Mała lista 
loading

Pierwszy Dzień Matki


Każde pierwsze doświadczenia są niezapomniane. Pierwsza miłość, pierwszy pocałunek, pierwszy taniec, pierwsze krok dziecka, a także pierwszy Dzień Matki. Wtedy świeżo upieczona mama w pełni czuje swoje powołanie do macierzyństwa. Warto tak wspaniałą i jedyną w życiu chwilę podkreślić czymś niezwykłym. Z tą myślą Poczta Kwiatowa® stworzyła coś specjalnie na tę okazję.


Kwiaty dla Nowej Mamy


Jej wspaniałą propozycją są świeże kwiaty dla nowej mamy z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Dostępne w przeróżnych wariantach i kompozycjach nie tylko będą stanowić piękną ozdobę, ale i wyraz radość, życzeń i wyjątkowości tej chwili!
Opinie klientów

Bukiet róż przepiękny kosz ze słodyczami śliczny słodycze z najwyższej polki -wszystko pięknie skomponowane zapakowane poprostu aż przyjemnie było dostać taki prezent

07.04.2019 r. Teresa P.