Znajdź kod pocztowy

Sobota, 23.03.2019 Imieniny: Feliksa i Pelagii

Kwiaty

Kwiaty

Kwiaty pomagają celebrować ważne dla nas okazje. Wybierz najlepszą kwiaciarnię internetową i podaruj bliskim wyjątkowy bukiet z różnorodnej oferty Interflory®
Siatka  Lista  Mała lista 
 1. Skryta miłość

  180,00 zł

  Szukasz delikatnego prezentu, aby podkreślić Twoje uczucia? Chcesz coś subtelnie wyznać? A może oddać hołd urodzie osoby, która Cię zauroczyła? Nasz subtelny bukiet z czerwonych tulipanów będzie do tego idealny. Poczta Kwiatowa® - posłańcy uczuć!

  Dowiedz się więcej

 2. Kwiaty Erosa

  197,00 zł

  Chcesz wyznać miłość ukochanej osobie, ale nie wiesz jak? Wyślij kwiaty online, a nasza kwiaciarnia skomponuje dla Ciebie niezwykły i unikatowy bukiet. Nic lepiej nie oddaje słowa "kocham" jak czerowna róża, synonim piękna i namiętności. Zaskocz wybrankę swojego serca nietuzinkowym upominkiem dostarczonym prosto pod drzwi Jej domu.

  Dowiedz się więcej

 3. Dziękuję, że jesteś

  225,00 zł

  Czasem trzeba powiedzieć spontaniczne "Dziękuję, że jesteś". Jest to prezent, który Twoja Ukochana z pewnością doceni! Która kobieta nie lubi dostawać bukietu róż z rozpływającymi się w ustach czekoladkami? My takiej nie znamy! :) Dziękuję że jesteś to romantyczny podarunek składający się z 5 czerwonych róż zarezerwowanych do miłosnych wyznań oraz czekoladek Merci. Dodatkowo, jeśli nie potrafisz wyznawać uczuć słowami, możesz dołączyć uroczy, mi...

  Dowiedz się więcej

 4. Bukiet Słodki sen

  328,00 zł

  Spraw, aby dzień stał się wyjątkowy. Zadbaj o jej dobry nastrój, przesyłając bajeczne, różowe lilie otulone czerwonymi różami. Kwiaty na telefon to znakomity pomysł na skrócenie dzielącej Was odległości. Pojaw się w jej myślach dzięki zmysłowemu bukietowi.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista  Mała lista 
loading
Opinie klientów

Bardzo pozytywne doswiadczenie! Dziekuje!

05.01.2019 r. Viola K.